Sigrid Univer

Sigrid Univer

Venitus ja Hammocki treener.
Sigrid’i teekond venitus treeningute juurde sai alguse Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide väljaõppe raames, kui tuli hakata õpitud praktikaid teistele edasi andma ning treeninguid juhendama. Alustasin spetsiaalsete naistele mõeldud treeningutega, mis põhinesid slaavi naiste võimlemisel ja intiimgümnastikal. Minus kasvas soov arendada veelgi oma keha painduvust ning see viis mind edasi erinevate joogapraktikate juurde. Sealt alustasin treeningutega, milles olid joogapraktikatel põhinevad venitusharjutused ühendatud biosensoorsete praktikatega.
Kui Sa päriselt midagi soovid, siis Sa leiad võimaluse … või võimalus leiab Sind …
Minu teekond keha painduvuse arendamises viis mind Vertical Fitness Dance Studio õhuakrobaatika trennidesse. Alustasin õhurõnga tundidega ja proovisin ka postiakrobaatikat. ,,Juhuse,, tahtel vajas stuudio venitustundideks treenerit. Milline imeline võimalus oma eesmärgil püsimiseks … ja Sinul tuleb ainult nõustuda.
Nii saigi minust, 2017. aastast, Vertical Fitness Dance Studio venitustundide treener.
Olen tegelenud inimese loomulike võimete arendamisega alates 1999. aastast. Spetsiaalsete biosensoorsete praktikatega olen tegelenud alates 2013. aastast ja omandanud Sankt-Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistide juhendamisel instruktor assistendi diplomi biosensoorses psühholoogias (Biosensoorse Psühholoogia Instituudi diplom nr EE0013).
Minu eriline huvi õpingutes oli selgroo, liigeste ja luude tervendamine ning naiste slaavi võimlemine, mis on energeetiliselt tasakaalustuv enesetervendussüsteem, kiire ja meeldiv võimalus tõsta keha toonust, arendada ja säilitada keha paindlikkust ning graatsilisust. Biosensoorsete harjutustega on võimalik kiiresti reguleerida oma seisundit, parandada oma tervist ja treenida nii, et väsimuse asemel saad hoopis energiat juurde :)!