LASTE POSTI- JA ÕHUAKROBAATIKA TREENINGUD
Posti- ja õhuakrobaatika trennid lastele 60 minutit alates 7 eluaastast ( 1 klass ).

Postiakrobaatika trenni on oodatud kõik, olenemata taustast või füüsilisest ettevalmistusest. Alustame treeninguid ’’täiesti nullist’’. Õpime õigeid käehaardeid, ronimist, enda postil hoidmist, postil istumist. Samuti omandame õige kehahoiaku ja erinevaid kombinatsioone, kukkumisi, jõu- ja painduvuselemente. Tund algab soojendusega ning lõppeb venitusega.
Juhendaja Marlen Reimann
NB! Trenni tulles võta kaasa lühikesed püksid, sportrinnahoidja ja sokid. Samuti võid kaasa võtta soojendus dressid ja pudeli vett.
Õhuakrobaatika on suurepärane viis kogu keha treenimiseks ning koordinatsiooni ja tasakaalu parandamiseks. Omandame õige kehahoiaku ja erinevaid kombinatsioone, jõu- ja painduvuselemente. Tund algab soojendusega ning lõppeb venitusega.
Juhendaja Terje Jaanoja ja Brit Nõmm
NB! Trenni palume selga panna pikad retuusid, liibuva sporditopi ja sokid. Samuti võid kaasa võtta soojendus dressid, higirätik ja vesi.

 

Laste posti- ja õhuakrobaatika treeningutes osalemiseks täida palun ankeet.

VAJUTA SIIA:  https://forms.gle/6Ce6y2oXWMVm1daf8 

Proovitrenniks palun lepi eelnev aeg kokku ( terje@verticalfitness.ee või 5132565 )  kuna laste trennides on kohtade arv limiteeritud ja kindlad grupid.

Trennid toimuvad

Õhuakrobaatika E-R 15:00-16:00 ja 16:15-17:15

Postiakrobaatika K-R 15:00-16:00 ja 16:15-17:15 

NB! Laste trenne ei toimu koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel.