Meist

Oled siin: Esileht / Meist

Tere tulemast Pärnu esimesse postitantsustuudiosse!

Meie trennid on sinu jaoks, kui soovid proovida midagi uut ja tavapärasest erinevat! Tule ja üllata ennast !

Pakume Teile mõnusaid postifitnessi ja õhurõnga trenne  ja alates 2017 sügisest ka lastele. Stuudios on meil 2 treeningsaali. Postiakrobaatika saalis on meil kasutusel 7 FITpole posti kõrgusega 3.45 . Akrobaatika saalis on meil 8 hammockit ja 8 õhurõngast. Meie treeningud pakuvad mõnusat vaheldust tavalistele rühmatreeningutele ja seda kõike sõltumata vanusest , kehalisest vormist ning mõõtmetest . Üllata oma meeli ja paku meeldiv väljakutse endale proovides midagi pööraselt põnevat :)! Tule keerle, pöörle, tee trikke, naudi muusikat ja oma keha! Saad peagi aru, et hea vormi saavutamiseks ei ole vaja üksluistes trennides, tunni lõpuni minuteid lugeda. Aeg lendab käest ning kõik trennid on erinevad. Posti – ja õhuakrobaatika trennid on füüsilist väljakutset pakkuvad, kus pöörame tähelepanu tasakaalu ja jõu arendamisele. Iga trenniga avastad milleks oled võimeline ja see toob naeratuse näole, kasvatab enesekindlust ja vormib kenasti keha . Iga kord on põnev ja uudne kogemus!

Avasime uksed 2015 aasta jaanuaris, ühe pakutava trenniga – “postitants”. Tänaseks on meie pere jõudsasti kasvanud – seda nii õpilaste, treenerite, kui pakutavate trennide osas.
Postitantsu ja õhuakrobaatika trenne on meil erinevatele tasemetele, lisaks pakume jõu trenni postiga HIIT, venitust ja tantsulisi tunde.

Oleme pisike ja professionaalne meeskond, kel on pikaajaline kogemus postitantsu valdkonnas ning anname endast alati parima, et meiega veedetud aeg oleks meeldejääv kogemus! Kõik meie treenerid on oma ala professionaalid, lisaks on meil kõigil väga erinev spordi- ja tantsualane taust ning erinevad õpetamise stiilid.
Saad meie treenerite kohta pikemalt lugeda “treenerid” lehelt.

Vertical Fitness Dance Studio on suurepärane koht tüdrukute – ning poissmeeste õhtu läbi viimiseks, oma sünnipäeva või firma ürituse meeldejäävaks ja eriliseks pidamiseks.

Lase oma loovusel lennata !

Kõik on oodatud ja näeme trennis !

Vertical Fitness !