LASTE POSTI- JA ÕHUAKROBAATIKA TREENINGUD

Treeningutesse ootame õpilasi vanuses 7-18 aastat ja õpilasi võtame vastu aastaringselt. Õpilasel tuleb täita meie kodulehel olev eelregistreerimis link ning sõlmida õppeleping. Õppeaasta algab 2. septembril ja kestab 28.maini. Õpilasi võtame vastu vabade kohtade olemasolul terve õppeaasta vältel! Õppetöö toimub vastavalt tasemele väikestes gruppides. Gruppidesse jagamine toimub õpetaja poolt.

Postiakrobaatika

trenni on oodatud kõik, olenemata taustast või füüsilisest ettevalmistusest. Alustame treeninguid ’’täiesti nullist’’. Õpime õigeid käehaardeid, ronimist, enda postil hoidmist, postil istumist. Samuti omandame õige kehahoiaku ja erinevaid kombinatsioone, kukkumisi, jõu- ja painduvuselemente. Tund algab soojendusega ning lõppeb venitusega.

Juhendajad Marlen Reimann, Terje Jaanoja ja Brit Nõmm

NB! Trenni tulles võta kaasa lühikesed püksid, sportrinnahoidja ja sokid. Samuti võid kaasa võtta soojendus dressid ja pudeli vett.

Õhuakrobaatika

on suurepärane viis kogu keha treenimiseks ning koordinatsiooni ja tasakaalu parandamiseks. Omandame õige kehahoiaku ja erinevaid kombinatsioone, jõu- ja painduvuselemente. Tund algab soojendusega ning lõppeb venitusega.

Juhendajad Terje Jaanoja ja Brit Nõmm

NB! Trenni palume selga panna pikad retuusid, liibuva sporditopi ja sokid. Samuti võid kaasa võtta soojendus dressid, higirätik ja vesi.

Aerail Hammock ehk U-kujuline õhukangas 

Esmakordselt sellest sügisest on meie tunniplaanis õpilastel võimalus osaleda tunnis kus saab tunda ennast hästi kangal rippudes ja trikitades!

Hammock on spetsiaalne “U”-kujuline kangas, mis on ühendatud lakke nagu “võrkkiik”. Aerial Hammock tunnis arendame vastupidavust, jõudu ja painduvust ning õpime erinevaid joogal ning akrobaatikal põhinevaid elemente, poose ja kombosid. Harjutused on põnevad ja väljakutsuvad – saab end huvitavatel viisidel nii kookonisse mässida kui ka ühe jala otsas maa ja teava vahele rippuma sättida :).

NB! Trenni palume selga panna pikad liibuvad püksid, pikkade varrukatega liibuv pluus millel pole lukke, nööpe ega muid metallist osi mis võiksid kangast rikkuda, tund toimub paljajalu, samuti võid kaasa võtta soojendus dressi, higirätiku ja pudeli vett.

Juhendajad Brit Nõmm ja Kristi Reilent

JÕUD 30 MINUTIT + VENITUS 30 MINUTIT

Esimeses tunni pooles treenime üldfüüsilist kehalist vastupidavust ja jõudu ning tunni teises pooles keskendume pikemale venitusele.

Juhendaja Marlen Reimann

Laste treeningutes osalemiseks täida palun eelregistreermis ankeet.

VAJUTA SIIA:  https://forms.gle/6Ce6y2oXWMVm1daf8 

Proovitrenniks palun lepi eelnev aeg kokku ( terje@verticalfitness.ee või 5132565 ) .

NB! Laste trenne ei toimu koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel.

VAHEAJAD:

I vaheaeg 19.–25. oktoober 2020
II vaheaeg 23. detsember 2020 – 10. jaanuar 2021
III vaheaeg 22. veebruar – 28. veebruar 2021
IV vaheaeg 19. aprill – 25. aprill 2021
V vaheaeg 31. mai – 31. august 2021

 

HINNAKIRI
1x nädalas postiakrobaatika 25€
2x nädalas postiakrobaatika 40€
3x nädalas postiakrobaatika 55€
4x nädalas postiakrobaatika 65€

 

1x nädalas õhuakrobaatika 25€
2x nädalas õhuakrobaatika 40€
3x nädalas õhuakrobaatika 55€
4x nädalas õhuakrobaatika 65€

 

1x nädalas aerial hammock 25€
2x nädalas aerial hammock 40€

 

1x nädalas 30 min jõud + 30 min venitus 15€
2x nädalas 30 min jõud + 30 min venitus 25€

 

Kui õppetöös osaleb ühest perekonnast 2 või enam last on võimalik saada õppemaksu soodustust 20 % teise lapse kohta.
Valides meie treeningutest kolm või enam erinevas stiilis ( postiaktobaatika, õhuakrobaatika, aerial hammock ja 30 min jõud+ 30 min venitus) treeningut nädalas teeme õppemaksu osas soodust ning õppemaks ühes kuus oleks  65€ . 
Näide :  valides postiakrobaatika 1x ndl 25€ + 2xndl hammock 40€ + 1x ndl 30 min jõud / venitus 15€ . Kokku õppemaks ühes kalendrikuus 80€ sinu võit ühes kalendrikuus 15€

 

Vertical Fitness Dance Studio MTÜ
a/a EE061010220281280228 SEB pank
Selgitusse õpilase nimi ja tasutav kuu
Maksetähtaeg on jooksva kuu 12.kuupäev